Ši slapukų politika nustato, kokius duomenis tvarkome slapukų priemonėmis interneto svetainėje www.paneveziotac.lt (toliau – svetainė), kokiais tikslais, kaip juos naudojame toliau, kokios duomenų subjektų teisės dėl šių duomenų tvarkymo.

Svetainė priklauso UAB „Panevėžio techninės apžiūros centras“ , įmonės kodas 147850615, adresas Pramonės g. 12, LT-35100 Panevėžys (toliau – įmonė).

Kas yra slapukas?
Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Slapukų naudojimas leidžia užtikrinti patogesnę naršymo galimybę bei daugiau sužinoti apie svetainės lankytojų elgesį, analizuoti poreikius bei taip gerinti svetainę ir lankytojų aptarnavimą, pavyzdžiui, atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Kokius slapukus naudojame?
Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją ir pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

  • Slapuko pavadinimu pII_language paskirtis – nustatyti, kokią kalbą pasirinko lankytojas, galiojimo laikas – 1 metai.
  • Slapuko pavadinimu _ga paskirtis – – rinkti informacijai apie interneto svetainės lankomumą, galiojimo laikas – 2 metai.
  • Slapuko pavadinimu _gat paskirtis – reguliuoti Google užklausų skaičiui, galiojimo laikas – 1 min.
  • Slapuko pavadinimu -gid paskirtis – stebėjimas, siekiant atskirti lankytojus vieną nuo kito, galiojimo laikas – 24 h.

Trečiųjų šalių slapukai
Svetainėje yra trečiųjų šalių slapukų, kurių negalime kontroliuoti – Google, Youtube, Doubleclick. Šių trečiųjų šalių informacija, apie jų naudojamus slapukus pateikiama čia https://policies.google.com/technologies/types?hl=en.

Kaip informuojame apie naudojamus slapukus?
Pirmą kartą prisijungus prie tinklapio, pateikiamas pranešimas, kuriame yra nuoroda „Sužinoti daugiau“, nukreipianti į tinklapio dalį, kurioje pateikta visa informacija apie šiame tinklapyje įdiegtus ir naudojamus slapukus. Bet kuriuo atveju slapukus kontroliuojate Jūs, todėl galite bet kuriuo metu jų atsisakyti arba juos sunaikinti (ištrinti, išdiegti).

Kaip duodamas sutikimas dėl slapukų naudojimo?
Naudodamiesi tinklapiu ir informavimo eilutėje paspaudę mygtuką „SUTINKU“, Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate tinklapio valdytojui į Jūsų galinį įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną aparatą ir pan.) įrašyti slapukus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jeigu neatliksite jokio pasirinkimo ir naršysite tinklapyje toliau, į Jūsų galinį įrenginį bus įrašomi tik tie slapukai, kurie yra būtini tinklapio tinkamam funkcionavimui.

Kaip atsisakyti slapukų ir (arba) juos išdiegti?
Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus.

Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus. Taip pat galite pašalinti slapukus, kurie jau buvo išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju turėsite atskirai pasirinkti nustatymus kiekvienai naudojamai naršyklei bei įrenginiui.

Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės nustatymais ir papildoma informacija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.

Kontaktinė informacija
Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios Slapukų politikos sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti, žemiau nurodytais kontaktais:
UAB „Panevėžio techninės apžiūros centras“
Pramonės g. 12, LT-35100 Panevėžys
Tel. (8 45) 46 66 61
El. paštas panevezys@vta.lt

Rasite techninės apžiūros stotį arčiausiai Jūsų

Scroll to Top